לחצו כאן להזמנת מגשי כיבוד 

ומגשי אירוח מבית קייטרינג התאנה

English

 054-614-8301 | 077-9621590

חייגו עכשיו לקבלת ההצעה האיכותית ביותר עבור הארוע שלכם!

 

נשמח לעזור ולייעץ:

קייטרינג לאירועים קטנים בבית

 

עונת החגים בישראל לעולם לא נגמרת, תמיד יש חג המתקרב ועמו הרצון בלארח את היקרים לכם, רק כי אתם יודעים שמגיע להם הטוב ביותר. מה יותר טוב עבורכם מלהזמין קייטרינג לאירועים קטנים בבית. קייטרינג חלבי לאירועים קטנים בבית של קייטרינג התאנה מאפשר לכם להזמין את המתארחים שלכם ולדאוג שהם יקבלו את האירוח הטוב ביותר, אירוח שגם אתם הייתם רוצים לעצמכם. מזון איכותי ברמה גבוהה ומוקפדת על כל פרט ופרט, כך שהחג הקרוב שלכם יהיה חגיגה קולינרית אמיתית.

מתאים גם לאירועים אחרים?

בוודאי, לא רק לקראת החגים – ישנם אירועים רבים בהם אנו מספקים קייטרינג לאירועים קטנים בבית, כגון: בריתות, הרמות כוסית אישיות, חתונות זהב וכל מה שאפשר לחשוב עליו. הצורך ב קייטרינג לאירועים קטנים בבית לעולם לא נגמר, תמיד חשוב למצוא פתרון הסעדה למתארחים ועדיף שיהיה כמה שיותר איכותי, שיגיע בזמן ושיגרום לכולם ללקק את הצלחות, בדיוק כמו שאנחנו הכי אוהבים.

קל יותר להזמין קייטרינג לאירועים קטנים בבית

מהיום ניתן להזמין קייטרינג בשרי לאירועים קטנים בבית דרך אתר האינטרנט שלנו וליהנות מתפריט מלא ממנו תוכלו לבחור את המנות שיוגשו באירוע הבא שלכם. קייטרינג לאירועים קטנים בבית מאפשר לכם להתרכז בשאר פרטי האירוח ולא להיות עסוקים עד מעל הראש עם הכנת מזון ל-10 ו-20 אנשים. מי כמונו יודעים כמה עבודה דרושה עבור אותן מנות, לכן אנו מזמינים אתכם להקל על עצמכם וליצור עמנו קשר עוד היום. 

חייגו עכשיו:

054–614–8301

077–9621590

מחפשים לוקיישן לאירוע? זקוקים לשירותי קייטרינג?

צרו קשר עכשיו, קבלו ייעוץ מקצועי בהתאם לאופי האירוע ולתקציב ותנו לנו לחזור אליכם עם הצעות המתאימות בדיוק לכם, וכמובן לאורחים.

© כל הזכויות שמורות לקייטרינג התאנה - אלי סאסי -קידום אתרים

קייטרינג חלבי | קייטרינג בשרי | מגשי אירוח | חלה לשבת | קייטרינג טבעוני |