לחצו כאן להזמנת מגשי כיבוד 

ומגשי אירוח מבית קייטרינג התאנה

English

 054-614-8301 | 077-9621590

חייגו עכשיו לקבלת ההצעה האיכותית ביותר עבור הארוע שלכם!

 

נשמח לעזור ולייעץ:

קייטרינג חלבי בדרום

דרום הארץ מתפתחת במהירות, יותר מגורים, יותר משרדים ויותר חברות גדולות עוזבות את המרכז ועוברות להפריח את השממה. גם אנחנו מגיעים לדרום כדי לספק למגוון לקוחותינו קייטרינג חלבי בדרום. אנו מציעים עבור לקוחותינו מגשי אירוח ותפריט קייטרינג חלבי בלתי נשכח, כאלו שכל אחד רוצה לטעום. בין אם מדובר בפסטות, בצקים, ממרחים וסוגי גבינות – אם אתם מחפשים קייטרינג חלבי בדרום, התאנה היא הכתובת שלכם, כי עשרות לקוחות מרוצים ושבעים לא טועים.

הלקוחות שלנו חוזרים פעם אחר פעם.

הלקוחות של התאנה חוזרים תמיד לסיבוב נוסף, הקייטרינג החלבי שלנו הוא שם דבר, גם בדרום. לא פעם אנו נתקלים בלקוחות שחיפשו קייטרינג חלבי בדרום והתאכזבו מהתוצאות, אנחנו כאן כדי לשפר את הרגשתם ולהעניק להם חוויה קולינרית מתקנת ואיכותית. השימוש בחומרי גלם איכותיים עליהם לא חסכנו, זה מה שיוצר את הבידול שלנו מחברות קייטרינג אחרות. הליווי שלנו הוא מא' ועד ת', לכן הלקוחות שלנו – תמיד איתנו.

 

אתם מגיעים גם כשחם? 

הדרום החם לא יעצור אותנו, אנו מגיעים לכל מקום בארץ – גם כשחם. משאיות קירור יובילו את המזון שאנו מכינים לכל יישוב דרומי באיכות גבוהה – שלא תפגע בטיב המזון. אנו מודעים לסכנות שבשינוע מזון – לכן הקפדנו על הסטנדרטים הגבוהים ביותר שניתן לנקוט בהם, כך שאנו יכולים לספק שירותי קייטרינג חלבי בדרום, תוך אישורו של משרד הבריאות ובהשגחת רבנות ראשית תל אביב. 

חייגו עכשיו:

054–614–8301

077–9621590

מחפשים לוקיישן לאירוע? זקוקים לשירותי קייטרינג?

צרו קשר עכשיו, קבלו ייעוץ מקצועי בהתאם לאופי האירוע ולתקציב ותנו לנו לחזור אליכם עם הצעות המתאימות בדיוק לכם, וכמובן לאורחים.

© כל הזכויות שמורות לקייטרינג התאנה - אלי סאסי -קידום אתרים

קייטרינג חלבי | קייטרינג בשרי | מגשי אירוח | חלה לשבת | קייטרינג טבעוני |