לחצו כאן להזמנת מגשי כיבוד 

ומגשי אירוח מבית קייטרינג התאנה

English

 054-614-8301 | 077-9621590

חייגו עכשיו לקבלת ההצעה האיכותית ביותר עבור הארוע שלכם!

 

נשמח לעזור ולייעץ:

מגשי אירוח להרמת כוסית

מגשי אירוח להרמת כוסית זו תמצית הפינוק לצוות העובדים שלכם, מגשי אירוח הם חוויה קולינרית, מזכירים בחזותם את צורת ההגשה של הסושי, אך מפתיעים במגוון הטעמים המתפרץ בכל מאפה, מאזט, טאפס או כריכון. כל ביס הוא חוויה שלמה של ניחוחות, צבעים – ובעיקר טעמים, לכל אחד, משהו שהוא יאהב, משהו שהוא יחזור בשבילו ומשהו שהוא יספר לחבריו שהיה בלתי נשכח. המנות שלנו הם כל מה שטעים ומהנה באוכל מפנק, ומגשי האירוח להרמת כוסית שלנו  -  הם חוויה בלתי נשכחת שהעובדים שלכם לא ישכחו לכם למשך זמן רב.

טעמים שנוצרו במשך הזמן

לאחר 20 שנה של היכרות עם החך הישראלית, עם הטעמים האהובים, עם הרצונות של הקהל הישראלי – אנו יודעים להגיד שהתאמנו את עצמנו לקהל ברמה של 100%, במיוחד כי אנו קשובים לכל שאלה, טענה או בקשה, ובדרך זו אנו יוצרים מנגנון איכות של תמצאו באף מגשי אירוח להרמת כוסית אחרים. הניסיון הוא המפתח בכל הקשור לאירוח, שאלו כל אמא, דודה או סבתא. מפעם לפעם השיפור בא משמעותית לידי ביטוי ובכך הופך את הטעמים למתפרצים ואיכותיים ביותר.

מחפשים שירות טוב?

גם כאן, הניסיון מדבר. מגשי אירוח להרמת כוסית זה עניין של ניסיון, אנו מספקים מגשי אירוח בכל גודל וצורה, ולכל כמות אנשים. החל מ-10 אנשים ועד אלפים, רק חשוב להודיע על כך מראש – צרו קשר עוד היום, וכבר האירוע הבא שלכם – יהיה כזה שלא ישכחו. 

חייגו עכשיו:

054–614–8301

077–9621590

מחפשים לוקיישן לאירוע? זקוקים לשירותי קייטרינג?

צרו קשר עכשיו, קבלו ייעוץ מקצועי בהתאם לאופי האירוע ולתקציב ותנו לנו לחזור אליכם עם הצעות המתאימות בדיוק לכם, וכמובן לאורחים.

© כל הזכויות שמורות לקייטרינג התאנה - אלי סאסי -קידום אתרים

קייטרינג חלבי | קייטרינג בשרי | מגשי אירוח | חלה לשבת | קייטרינג טבעוני |