לחצו כאן להזמנת מגשי כיבוד 

ומגשי אירוח מבית קייטרינג התאנה

English

 054-614-8301 | 077-9621590

חייגו עכשיו לקבלת ההצעה האיכותית ביותר עבור הארוע שלכם!

 

התאנה אקספרס! - מגשי כיבוד ומגשי אירוח

יש לכם עליה לתורה? חינה? ארוחת בראנ'ץ במשרד? יום הולדת או סתם סיבה למסיבה? לשתייה ולסלטים כבר דאגתם? זקוקים למנות עיקריות טעימות בתוספת קינוחים מרשימים? או למגשי אירוח מוכנים? אין בעיה. התאנה אקספרס ערוכה לספק לכם מנות טריות ומלהיבות מתפריט האקספרס החלבי או הבשרי שלנו

הכנסו והזמינו עוד היום>>

קייטרינג חלבי בצפון למסיבות ואירועים

אנו חברת שירותי הסעדה המספקת לכם קייטרינג חלבי בצפון. החברה פועלת בבתים, אולמות אירועים וגנים בהם נערכים אירועי בוטיק. אנו מספקים קייטרינג חלבי מסוגים שונים, על פי דרישות הלקוח. כאשר אנו פוגשים את הלקוח שלנו, אנו מאפשרים לו בחירה קלה ביותר של התפריט שלו באמצעות הממשק הבא.

עיון בתפריטים

הלקוח מציץ בתפריטים השונים, קורא טבלאות מחירים ולומד מהם מוצרי המזון שלנו. הוא מיד ייווכח כי אנו מייצרים חביתיות איכותיות, ספגטי ופסטות ברטבים חלביים, מנות אחרונות מקוריות לצד המנות המוכרות לכם ממסעדות הבוטיק, ועוד מגוון מאכלים מפתים. הלקוח יכול לבחור את התפריט מן המוכן. לעתים, תיבדק האפשרות לשלב מספר מאכלים ממגוון תפריטים על פי בקשתו.

בחירת סל המאכלים הרצוי

הלקוח מבצע את הבחירה שלו. קייטרינג חלבי בצפון עורך רשימת תמחור ומציג לו את המחיר הסופי כולל מע"מ. הלקוח יכול לבחור את המנות הרצויות לו ולזכות אף להנחה באותו מחיר אם הקהל שהוא מביא – גדול, ואז ייתכן כי תתאפשר הנחה סיטונאית. זה לא קורה תמיד וזה לא מאפיין את כל סוגי המנות, אולם ברבים מן המקרים זו הייתה המציאות של הלקוחות שלנו.

סגירת האירוע

קייטרינג חלבי בצפון מודיע ללקוח על התייצבותו באירוע. הקייטרינג יחל בעיבוד המזון, ובהגשת מנות הפתיחה ללקוחות. מטעם הקייטרינג יוצבו מגישים בדוכנים אשר יסייעו ללקוחות ולאורחים שלכם לבחור את המזון הרצוי להם. בחלק מהדוכנים ניתנן הגשה עצמית חופשית ללקוחות. סגירת האירוע תתבטא, בין השאר, גם בלוחות זמנים בהם יוגשו כל סוגי המנות.

לקוחות מספרים

לקוחות רבים שחוו את חוויית הקייטרינג שלנו, הלא היא קייטרינג חלבי בצפון, מדווחים על הנאה רבה שהם והאורחים שלהם חוו. הלקוחות, שחלקם הגדול מעיד על עצמו כצרכן של מוצרים חלביים, היו מופתעים מיצירות הפאר שהצגנו להם בפגישה הראשונית, ועוד יותר – כאשר הם טעמו אותן ביום האירוע. אנו משרתים לקוחות רבים החוגגים את כל סוגי האירועים. יש לנו ניסיון רב בעבודה מול חברות הפקות וגם ישירות מול הלקוח, ללא הפקה. אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי הקייטרינג המבוקשים ביותר בשוק בתחום מאכלי החלב. ניתן לפנות אלינו במייל, דרך אתר זה, או בטלפון, ולהתחיל לתכנן את שירותי ההסעדה באירוע שלכם.

© כל הזכויות שמורות לקייטרינג התאנה - אלי סאסי -קידום אתרים

קייטרינג חלבי | קייטרינג בשרי | מגשי אירוח | חלה לשבת | קייטרינג טבעוני |