לחצו כאן להזמנת מגשי כיבוד 

ומגשי אירוח מבית קייטרינג התאנה

English

 054-614-8301 | 077-9621590

חייגו עכשיו לקבלת ההצעה האיכותית ביותר עבור הארוע שלכם!

 

התאנה אקספרס! - מגשי כיבוד ומגשי אירוח

יש לכם עליה לתורה? חינה? ארוחת בראנ'ץ במשרד? יום הולדת או סתם סיבה למסיבה? לשתייה ולסלטים כבר דאגתם? זקוקים למנות עיקריות טעימות בתוספת קינוחים מרשימים? או למגשי אירוח מוכנים? אין בעיה. התאנה אקספרס ערוכה לספק לכם מנות טריות ומלהיבות מתפריט האקספרס החלבי או הבשרי שלנו

הכנסו והזמינו עוד היום>>

קייטרינג גורמה חלבי

קייטרינג גורמה חלבי

 

קייטרינג גורמה חלבי הוא ללא שום ספק המומחיות שלנו, במשך למעלה מ-20 שנה אנו עומדים בקו ישר עם הרצונות והדרישות הגבוהות של קהל הלקוחות שלנו, ומכינים קייטרינג גורמה חלבי שלא תראו בשום מקום אחר. אנו מציעים לכם מגוון ענק של מנות איכות קלאסיות העשויות מחומרי הגלם האיכותיים ביותר. הזיתים מיוון, הגבינות מצרפת והרטבים מכל העולם. ככה זה כשאוכל בא מהלב, ובמיוחד כשמדובר בגורמה.

 

למה קייטרינג גורמה חלבי?

 

לפעמים, צריך להרשים. להעניק את הטוב ביותר ומעבר לו. לא תמיד אפשר להסתפק בקייטרינג בינוני ומטה, לפעמים צריך להשיג את הטוב ביותר, ככה אנו מאמינים, קייטרינג הגורמה שלנו מתחיל במלח גס ייחודי כל הדרך בחומרי הגלם ועד המפית, ככהשהמחמאות שתקבלו בתום האירוע יהיו שוות את ההשקעה, באחריות. קייטרינג גורמה הוא הדרך הטובה ביותר להיצרב בתודעת המבקרים באירוע שלכם.

 

מוזיקה, אווירה – והכי חשוב – האוכל!

 

מסקרים שהתקיימו התגלתה עובדה מעניינת, האוכל הוא הדבר שהכי מדברים עליו בתום האירוע, זה פחות עניין של מוזיקה או אווירה עסקית כזו או אחרת, בשביל ליצור אירוע בלתי נשכח שידברו עליו טובות, צריך להגיע לאנשים דרך בלוטות הטעם ומשם לבטן. חומרי הגלם הייחודיים שלנו מאפשרים לנו להעניק חווית אוכל שהיא מעבר למה שאתם מכירים, חווית אוכל כזו שלא שוכחים. אנו מציעים לכם לנסות את קייטרינג הגורמה החלבי של קייטרינג התאנה, כי היא איכות – במיוחד בכל הנוגע למזון – היא לא מילה גסה. בתאבון!   

 

ראה עוד: מגשי אירוח | קייטרינג חלבי

© כל הזכויות שמורות לקייטרינג התאנה - אלי סאסי -קידום אתרים

קייטרינג חלבי | קייטרינג בשרי | מגשי אירוח | חלה לשבת | קייטרינג טבעוני |