לחצו כאן להזמנת מגשי כיבוד 

ומגשי אירוח מבית קייטרינג התאנה

English

 054-614-8301 | 077-9621590

חייגו עכשיו לקבלת ההצעה האיכותית ביותר עבור הארוע שלכם!

 

התאנה אקספרס! - מגשי כיבוד ומגשי אירוח

יש לכם עליה לתורה? חינה? ארוחת בראנ'ץ במשרד? יום הולדת או סתם סיבה למסיבה? לשתייה ולסלטים כבר דאגתם? זקוקים למנות עיקריות טעימות בתוספת קינוחים מרשימים? או למגשי אירוח מוכנים? אין בעיה. התאנה אקספרס ערוכה לספק לכם מנות טריות ומלהיבות מתפריט האקספרס החלבי או הבשרי שלנו

הכנסו והזמינו עוד היום>>

קייטרינג גורמה

אם אתם מעוניינים לספק לעצמכם את הטוב ביותר בשירותי ההסעדה החלביים או הבשריים, יש לכם למי לפנות. אנו חברת קייטרינג כשרה, וגם מצוידת באישורי מכירת מזון ממשרד הבריאות. האישורים והתעודות מתחדשים מדי שנה. מאחורינו – ניסיון ענף בניהול קייטרינג באירועים ובהגשות מזון מכל הסוגים ובכל ההקפים.

מבחר מנות ראשונות ומתאבנים

כאן תוכלו למצוא מבחר לא מועט של מאכלים חלביים לפתיחת האירוע, חלקם קרים להגשה עצמית וחלקם חמים להגשה על ידי עובדי הקייטרינג בדוכנים או לשולחנות. כאן ניתן למצוא סלטי ירקות עם מבחר גבינות, מאכלי גבינה וזיתי קלמנטה יווניים טריים, ביצים, חביתיות, ועוד. המנות הראשונות שלנו מגוונות מאד, וניתנות לשילוב בחלקן עם מאכלים מתפריטים אחרים.

מנות עיקריות מהמעלה הראשונה

על אף כי מדובר בקייטרינג חלבי, הרי זהו קייטרינג גורמה! ככזה, המאכלים החלביים כאן בהחלט משביעים ומביאים כל סועד לאותה עדנה בדיוק כמו בקייטרינג בשרי. ניתן למצוא כאן חביתיות ממולאות, מאכלי גבינה חמים, מאכלים מהמטבח האיטלקי החלבי, ועוד שפע של מאכלים טעימים ומזינים. בדרך כלל, נהוג להזמין 2-3 מנות עיקריות, כאשר הסועדים שלכם יוכלו לבחור 1 מתוכן. ההגשה, בדרך כלל, לשולחנות, אך ניתן גם להגיש בדוכנים על ידי עובדי הקייטרינג שלנו.

קינוחים ממיטב המטבח החלבי

ניתן למצוא כאן מאכלי שוקולד ופירות, גבינות, קרמל, ועוד. הקינוחים שלנו מגוונים מאד ומכסים חלק נכבד מהמטבח המתוק, שבחלקו ייראה לכם מוכר, ובחלקו יהיה חדש עבורכם, בשל כך שישנם גם מאכלים מקוריים שלנו. אנו מספקים קינוחים מסוגים רבים, וכמו במנות העיקריות ובמתאבנים, ניתן לשלבם עם קינוחים מתפריטים אחרים.

מחירים ידידותיים לכל אירוע

קייטרינג גורמה מסופק לכל אירוע במחירים טובים, המאפשרים לכל אחד להגיע בקלות לארגון השירות באירוע. קייטרינג חלבי נמכר גם עבור האירועים הקטנים וגם עבור האירועים הגדולים – במחירים סופיים טובים ובמחיר טוב עבור המנה הבודדת. על כן, רבים מיזמי האירועים הצליחו לסגור אותם דרכנו ביעילות ובקלות. אנו מקפידים על איכותו של המזון ועל שירות הגשה מושלם, ולכן אתם יוצאים נשכרים מכל כיוון: גם חוסכים בתשלום יקר וגם מקבלים שירות מצוין מכל בחינה.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו אלינו למידע נוסף על קייטרינג גורמה!

© כל הזכויות שמורות לקייטרינג התאנה - אלי סאסי -קידום אתרים

קייטרינג חלבי | קייטרינג בשרי | מגשי אירוח | חלה לשבת | קייטרינג טבעוני |