לחצו כאן להזמנת מגשי כיבוד 

ומגשי אירוח מבית קייטרינג התאנה

English

 054-614-8301 | 077-9621590

חייגו עכשיו לקבלת ההצעה האיכותית ביותר עבור הארוע שלכם!

 

התאנה אקספרס! - מגשי כיבוד ומגשי אירוח

יש לכם עליה לתורה? חינה? ארוחת בראנ'ץ במשרד? יום הולדת או סתם סיבה למסיבה? לשתייה ולסלטים כבר דאגתם? זקוקים למנות עיקריות טעימות בתוספת קינוחים מרשימים? או למגשי אירוח מוכנים? אין בעיה. התאנה אקספרס ערוכה לספק לכם מנות טריות ומלהיבות מתפריט האקספרס החלבי או הבשרי שלנו

הכנסו והזמינו עוד היום>>

קייטרינג בשרי בהתאמה אישית לאירוע שלך

בניגוד למה שסבורים לקוחות לא מעטים, קייטרינג בשרי ניתן לסגירה ולתמחור גמיש באופן יחסי. כניסת התודעה הטבעונית והצמחונית כבר אינה נחלת האומנים ואנשי הרוח בלבד. זו דעה חוצה גבולות אשר מחלחלת כיום גם לעולם העסקי, ורבים הם העובדים במשק אשר מחזיקים בה. בעקבות כך, הדבר גרם לבלימה קלה במחירי הבשר, אשר לפני תודעה זו היו במגמת עלייה מתמדת. יעידו על כך חובבי הבשר, אשר מעידים כי רכישתו הן בדוכנים ומסעדות והן מקייטרינג אינה כמו בעבר, אלא זולה ונגישה הרבה יותר. המגמה קיימת גם אצלנו, ולכן החלטנו לסבר את אזניכם עם מצאי התפריטים העומד לרשותכם.

קייטרינג בשר ודגים

הקייטרינג נועד לכל מי שמעוניין להזמין את שני מיני המזונות הללו. בקרב הציבור הדתי נהוג להאריך את משך הארוחה משום שבין אכילת הדגים לבשר ישנן ברכות שונות. אנו מספקים קייטרינג בשרי מכל הסוגים, החל מבשר עוף ועד בשרי הודו ובקר. כמו כן אנו מספקים דגים איכותיים שנעשים במסגרת תבשילים מיוחדים. אנו מגישים את הדגים בגרסאת פילה או בגרסה שלמה על פי רצונו של הלקוח.

קייטרינג בסגנון אסאדו

קייטרינג בשרי אשר נועד לחובבי הבשר לשם הבשר. זהו קייטרינג בו הבשר השול הוא בשר הבקר כמובן. אנו מגישים את המנות הן בגרסאת סינטה (גרסה בריאה של המבורגר או סטייק מופחתת שומנים) והן בגרסה הגולמית. ניתן להזמין גם מנה ללא בשר, אשר תיראה כמו מנת האסאדו עבור אורחים לא בשריים שיהיו לכם באירוע.

קייטרינג בשר בסגנון המזרח התיכון

קייטרינג בשרי עם המאכלים הידועים והמוכרים לכם מהאיזור. אנו נספק את מיטב הסלטים והרטבים המקובלים בו, ונגבש עבורכם מנות בשר המתאימות לאופיו של האזור. מאכלים ערביים אותנטיים, לצד סלטים המבוססים על טחינה, עמבה וחומוס.

קייטרינג בהתאמה אישית לבעל האירוע

הסר דאגה מלבך. כל הסידורים הלוגיסטיים לפיהם עלולים להיות אורחים שלא אוכלים בשר, עלינו. אנו תמיד ערוכים לכך, ומודעים היטב למה שקורה בשוק הבשר של שנת 2017. לכן, תמיד ניערך גם עם מנות ללא בשר, אשר יסופקו לכל מי שידרוש אותן. כמו כן, אנו נוכל לספק לך מבחר תפריטים עשיר אשר ניתן לבחור מקרבו תפריט שלם ולעתים גם לשלב בין התפריטים השונים לבקשתך.

© כל הזכויות שמורות לקייטרינג התאנה - אלי סאסי -קידום אתרים

קייטרינג חלבי | קייטרינג בשרי | מגשי אירוח | חלה לשבת | קייטרינג טבעוני |