לחצו כאן להזמנת מגשי כיבוד 

ומגשי אירוח מבית קייטרינג התאנה

English

 054-614-8301 | 077-9621590

חייגו עכשיו לקבלת ההצעה האיכותית ביותר עבור הארוע שלכם!

 

התאנה אקספרס! - מגשי כיבוד ומגשי אירוח

יש לכם עליה לתורה? חינה? ארוחת בראנ'ץ במשרד? יום הולדת או סתם סיבה למסיבה? לשתייה ולסלטים כבר דאגתם? זקוקים למנות עיקריות טעימות בתוספת קינוחים מרשימים? או למגשי אירוח מוכנים? אין בעיה. התאנה אקספרס ערוכה לספק לכם מנות טריות ומלהיבות מתפריט האקספרס החלבי או הבשרי שלנו

הכנסו והזמינו עוד היום>>

למה חשוב לבחור קייטרינג במרכז רק עם המלצות?

אם אתם עומדים לחגוג בקרוב אירוע, מסיבה בבית או כל דבר דומה, ואתם מחפשים קייטרינג במרכז איכותי שיענה על הצרכים שלכם ויהפוך את האירוע למוצלח במיוחד, המלצות הן הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לבדוק. קייטרינג בעל המלצות הוא קייטרינג אשר רבים כבר נעזרו בשירותים שלו בעבר, קייטרינג שאתם יכולים ללמוד עליו מבעלי ניסיון ולדעת מהי רמת השירות שלו, איכות המנות, רמת שביעות הרצון של האורחים באירועים בהם הוא מספק את המזון ועוד. לכן, לפני כל דבר אחר, התחילו קודם כל בלבדוק חברות קייטרינג עם המלצות, ובחרו בחברת הקייטרינג המומלצת ביותר שאתם מוצאים.

 

המלצות מאנשים שאתם מכירים באופן אישי

כאשר אתם מחפשים המלצות על קייטרינג במרכז חשוב מאוד שאלו יהיו המלצות מאנשים שאתם מכירים. המלצות מחברים או בני משפחה שאתם מכירים באופן אישי ובטוחים כי אין להם נגיעה אישית בעניין וכי אתם יכולים לסמוך על ההמלצות שהם מעניקים לכם ולהיות בטוחים כי מדובר בהמלצות המגיעות מתוך הניסיון האישי שלהם, ואין להם כל רווח מכך שתבחרו דווקא בקייטרינג כזה או אחר.

 

ללמוד מניסיון של אחרים

ברגע שאתם מבקשים מאנשים אחרים המלצות על חברות קייטרינג שהם מכירים תקבלו לא רק המלצה על החברה עצמה המעניקה את השירות, אלא גם המלצות שיסייעו לכם באופן כללי. לדוגמא, טיפים כמו:

  • "אנחנו שכחנו לשאול האם הקייטרינג מספק כלי הגשה ובסוף כמה שעות לפני האירוע הבנו שאנחנו צריכים לרכוש אותם בעצמנו".
  • "אנחנו עשינו טעימות מאוחר מידי ולא היה לנו מספיק זמן לשינוי של התפריט לאחר הטעימות, לכן היינו ממליצים לכם לעשות טעימות מוקדם יחסית".

ועוד טיפים דומים אשר ללא ספק ישפיעו על הצורה שבה תפנו אל הקייטרינג, על השאלות שתשאלו לפני שאתם בוחרים קייטרינג במרכז ועל האירוע כולו.

 

לסיכום, בחירה של קייטרינג במרכז היא לא בחירה שעושים כלאחר יד. אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים קייטרינג מקצועי שיהפוך את האירוע שלכם למרשים יותר ויאפשר לכם לפנק את האורחים עם מנות שעוד ידברו עליהם זמן רב, אל תתפשרו ובחרו בקייטרינג מומלץ כמו קייטרינג התאנה - קייטרינג שיענה על כל הצרכים שלכם!

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לקייטרינג התאנה - אלי סאסי -קידום אתרים

קייטרינג חלבי | קייטרינג בשרי | מגשי אירוח | חלה לשבת | קייטרינג טבעוני |